Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Wachtebeke neemt binnen 24 uur contact met je op.

Bellina Van Parys

BIV 508849BemiddelaarNiet geclaimd
Wachtebeke(Oost-Vlaanderen)

Over Bellina

In Wachtebeke zijn drie BIV-makelaars actief. Bellina Van Parys is een van hen en werkt als bemiddelaar bij Maximm, een kantoor met twee makelaars. Het agentschap is gevestigd in Oost-Vlaanderen.

BIV: 508849
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Maximm

Kalve 9

9185 Wachtebeke

Oost-Vlaanderen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Wachtebeke

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Wachtebeke neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Bellina Van Parys? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Bellina Van Parys

Is Bellina Van Parys een erkende makelaar?

Ja. Bellina Van Parys is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 508849. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Bellina Van Parys actief?

Bellina Van Parys is gevestigd in Wachtebeke (provincie Oost-Vlaanderen) bij Maximm.

Wat is de hoedanigheid van Bellina Van Parys?

Bellina Van Parys is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Bellina Van Parys in Wachtebeke

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Bellina Van Parys in Wachtebeke neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Maximm

Alle bekijken →

Overige makelaars in het BIV-register (1)

Deze profielen zijn nog niet geverifieerd op vindmakelaars.be.

Andere makelaars in Wachtebeke

Alle bekijken →

Overige makelaars in het BIV-register (2)

Deze profielen zijn nog niet geverifieerd op vindmakelaars.be.

← Terug naar alle makelaars