Ga naar hoofdinhoud
HomeLimburgLanakenBart Christoffels

Een BIV-makelaar in Lanaken neemt binnen 24 uur contact met je op.

Bart Christoffels

BIV 503321BemiddelaarNiet geclaimd
Lanaken(Limburg)

Over Bart

In Lanaken zijn 28 BIV-makelaars actief. Bart Christoffels is er één van en werkt als bemiddelaar bij Christoffels Vastgoed nv, een kantoor met drie makelaars in de provincie Limburg.

BIV: 503321
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Christoffels Vastgoed nv

Koning Albertlaan 97-99

3620 Lanaken

Limburg

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Lanaken

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Lanaken neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Bart Christoffels? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Bart Christoffels

Is Bart Christoffels een erkende makelaar?

Ja. Bart Christoffels is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 503321. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Bart Christoffels actief?

Bart Christoffels is gevestigd in Lanaken (provincie Limburg) bij Christoffels Vastgoed nv.

Wat is de hoedanigheid van Bart Christoffels?

Bart Christoffels is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Bart Christoffels in Lanaken

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Bart Christoffels in Lanaken neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Christoffels Vastgoed nv

Alle bekijken →

Overige makelaars in het BIV-register (2)

Deze profielen zijn nog niet geverifieerd op vindmakelaars.be.

Andere makelaars in Lanaken

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars