Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Auderghem neemt binnen 24 uur contact met je op.

Atsuko Okuno

BIV 512745BemiddelaarNiet geclaimd
Auderghem(Brussels Hoofdstedelijk Gewest)

Over Atsuko

Atsuko Okuno is bemiddelaar bij AOK Invest in Auderghem, Brussels Hoofdstedelijk Gewest. Zij maakt deel uit van de 73 BIV-erkende vastgoedmakelaars die in deze gemeente actief zijn.

BIV: 512745
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

AOK Invest

Chaussée de Wavre 1038

1160 Auderghem

Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Auderghem

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Auderghem neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Atsuko Okuno? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Atsuko Okuno

Is Atsuko Okuno een erkende makelaar?

Ja. Atsuko Okuno is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 512745. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Atsuko Okuno actief?

Atsuko Okuno is gevestigd in Auderghem (provincie Brussel) bij AOK Invest.

Wat is de hoedanigheid van Atsuko Okuno?

Atsuko Okuno is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Atsuko Okuno in Auderghem

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Atsuko Okuno in Auderghem neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Auderghem

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars