Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Erembodegem (Aalst) neemt binnen 24 uur contact met je op.

Astrid Roelant

BIV 511685BemiddelaarNiet geclaimd
Erembodegem (Aalst)(Oost-Vlaanderen)

Over Astrid

Astrid Roelant is bemiddelaar bij Tricks for Bricks in Erembodegem. In deze Aalsterse deelgemeente in Oost-Vlaanderen maakt ze deel uit van de groep van tien BIV-erkende vastgoedmakelaars.

BIV: 511685
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Tricks for Bricks

Korte Keppestraat 7, b61

9320 Erembodegem (Aalst)

Oost-Vlaanderen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Erembodegem (Aalst)

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Erembodegem (Aalst) neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Astrid Roelant? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Astrid Roelant

Is Astrid Roelant een erkende makelaar?

Ja. Astrid Roelant is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 511685. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Astrid Roelant actief?

Astrid Roelant is gevestigd in Erembodegem (Aalst) (provincie Oost-Vlaanderen) bij Tricks for Bricks.

Wat is de hoedanigheid van Astrid Roelant?

Astrid Roelant is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Astrid Roelant in Erembodegem (Aalst)

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Astrid Roelant in Erembodegem (Aalst) neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Erembodegem (Aalst)

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars