Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Overijse neemt binnen 24 uur contact met je op.

Andrew Wait

BIV 104936BemiddelaarNiet geclaimd
Overijse(Vlaams-Brabant)

Over Andrew

Andrew Wait is bemiddelaar bij het kantoor ANDREW WAIT in Overijse, Vlaams-Brabant. In deze gemeente zijn in totaal 29 BIV-erkende makelaars actief.

BIV: 104936
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

ANDREW WAIT

Schransdreef 65

3090 Overijse

Vlaams-Brabant

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Overijse

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Overijse neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Andrew Wait? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Andrew Wait

Is Andrew Wait een erkende makelaar?

Ja. Andrew Wait is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 104936. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Andrew Wait actief?

Andrew Wait is gevestigd in Overijse (provincie Vlaams-Brabant) bij ANDREW WAIT.

Wat is de hoedanigheid van Andrew Wait?

Andrew Wait is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Andrew Wait in Overijse

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Andrew Wait in Overijse neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Overijse

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars