Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Aalter neemt binnen 24 uur contact met je op.

Amelie Lecluyse

BIV 508108BemiddelaarNiet geclaimd
Aalter(Oost-Vlaanderen)

Over Amelie

Cornelis-Lecluyse BV is gevestigd in Aalter, Oost-Vlaanderen. Binnen dit kantoor treedt Amelie Lecluyse op als bemiddelaar. Zij is een van de 26 BIV-erkende makelaars die in de gemeente actief zijn.

BIV: 508108
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Cornelis-Lecluyse BV

Blekkervijverstraat 5

9880 Aalter

Oost-Vlaanderen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Aalter

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Aalter neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Amelie Lecluyse? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Amelie Lecluyse

Is Amelie Lecluyse een erkende makelaar?

Ja. Amelie Lecluyse is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 508108. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Amelie Lecluyse actief?

Amelie Lecluyse is gevestigd in Aalter (provincie Oost-Vlaanderen) bij Cornelis-Lecluyse BV.

Wat is de hoedanigheid van Amelie Lecluyse?

Amelie Lecluyse is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Amelie Lecluyse in Aalter

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Amelie Lecluyse in Aalter neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Aalter

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars