Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Ixelles neemt binnen 24 uur contact met je op.

Allan Tait

BIV 518958BemiddelaarNiet geclaimd
Ixelles(Brussels Hoofdstedelijk Gewest)

Over Allan

In Ixelles telt men 323 BIV-erkende vastgoedbemiddelaars. Allan Tait is er een van en werkt als bemiddelaar voor BNP Paribas Real Estate Belgium in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest.

BIV: 518958
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

BNP Paribas Real Estate Belgium

Avenue Louise 235

1050 Ixelles

Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Ixelles

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Ixelles neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Allan Tait? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Allan Tait

Is Allan Tait een erkende makelaar?

Ja. Allan Tait is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 518958. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Allan Tait actief?

Allan Tait is gevestigd in Ixelles (provincie Brussel) bij BNP Paribas Real Estate Belgium.

Wat is de hoedanigheid van Allan Tait?

Allan Tait is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Allan Tait in Ixelles

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Allan Tait in Ixelles neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Ixelles

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars